#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"

Jutro wzmożone kontrole policji

  • 10.03.2019, 16:33
  • Agnieszka Cybulska
Jutro wzmożone kontrole policji
Podziel się:
Oceń:
11 marca 2019 roku w godzinach 06.00 - 22.00 na terenie powiatu ostrowieckiego policjanci przeprowadzą wzmożone działania pod nazwą ,,Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego’’, w których szczególną uwagę zwracać będą na nieprawidłowe zachowania na drodze w relacji pieszy - kierujący, kierujący - pieszy.

Głównym celem policyjnych działań będzie poprawa bezpieczeństwa i ograniczenie liczby wypadków z udziałem pieszych. Akcja ma na celu uświadomienie niechronionym uczestnikom ruchu drogowego o zagrożeniach, jakie mogą wystąpić w związku z niestosowaniem się do przepisów obowiązujących na drodze.

Policjanci apelują do użytkowników dróg: kierowców, rowerzystów i pieszych o trzeźwość, rozsądek, odpowiedzialność i używanie elementów odblaskowych przez pieszych podczas korzystania z dróg.

Apel policji: "Kierowco, zwracaj uwagę na pieszych i rowerzystów na drodze nie jesteś sam!"

Agnieszka Cybulska

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pieszy.
Pieszy. 11.03.2019, 11:19
A to, że jeden samochód się zatrzyma przed przejściem, a drugi go omija i jedzie dalej, nie patrząc że jesteśmy już na przejściu to jest ok? A to, że na ul. Jana Pawła jest 40km/h,a jeżdżą jak wariacji, to też w porządku? Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia.
Andrzej
Andrzej 10.03.2019, 17:01
Po wprowadzeniu zmian piesi chodzą jak swiete krowy w Indiach .Nie interesuje ich czy coś nadjeżdża lądują się prosto pod koła zapatrzeni w telefon i z klapkami na oczach w postaci kaptura.
wh
wh 12.03.2019, 09:27
obyś musiał częściej przechodzić przez jezdnię jako pieszy a przekonasz się ilu kierowców-chamów jest w naszym mieście
absolutnie nie bronię a wręcz krytykuję tych w kapturach na łbach i nie ważne czy to pieszy,rowerzysta czy kierowca bmw
Ktos
Ktos 10.03.2019, 17:04
dokładnie tak jest

Pozostałe