#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"

Pieniądze dla klubów sportowych czekają

  • 10.03.2019, 07:14 (aktualizacja 10.03.2019 09:33)
  • Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji
Pieniądze dla klubów sportowych czekają
Podziel się:
Oceń:
Do 11 marca można składać wnioski o dotację celową w ramach otwartych konkursów ofert na realizację zadań w zakresie rozwoju sportu w Gminie Ostrowiec Świętokrzyski w 2019 roku.

Na na realizację zadań w zakresie rozwoju sportu na rok 2019  przeznaczona została kwota 900 tys. złotych. W stosunku do roku poprzedniego jest to kwota wyższa  o 100 tys. złotych. Taki rodzaj finansowania, zdaniem władz miasta, wpisuje się w politykę budowy marki Ostrowca Świętokrzyskiego jako miasta sportu i rekreacji.

W konkursie mogą uczestniczyć kluby sportowe niezaliczane do sektora finansów publicznych i niedziałające w celu osiągnięcia zysku, które prowadzą działalność na terenie Gminy Ostrowiec Świętokrzyski.

Pierwsze posiedzenie komisji konkursowej odbędzie się 12 marca 2019 roku.

 

Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe