#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"

Taekwondzisci powalczą o Puchar Gór Świętokrzyskich

  • 8.03.2019, 16:06 (aktualizacja 08.03.2019 17:41)
  • Damian Stachera
Taekwondzisci powalczą o Puchar Gór Świętokrzyskich
Podziel się:
Oceń:
Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego „OSTO” przy współpracy Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego oraz Świętokrzyskiego Okręgowego Związku Taekwondo Olimpijskiego organizuje VIII Mistrzostwa Gór Świętokrzyskich – Puchar Polski P1. Zawody odbędą się w dniach od 9 do 10 marca w Ostrowcu świętokrzyskim. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Lokalna.TV.

Około ośmiuset zawodników z Polski, Słowacji, Białorusi i Estonii przyjedzie do Ostrowca Świętokrzyskiego.Juniorzy, młodzicy, kadeci bedą rywalizować w taekwondo olimpijskim. Tegoroczna, ósma już edycja mistrzostw, to również eliminacje do Mistrzostw Polski Kadetów, czyli do ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. 

W sobotę od godziny 8.30 rywalizować będą kadeci, a w niedzielę będą walczyli młodzicy i juniorzy. Ostrowiecki klub będą reprezentować zawodnicy we we wszystkich kategoriach wiekowych.

Oficjalne ceremonia rozpoczęcia zawodów zaplanowana jest na  sobotę, 9 marca, na o godzinę 14. 00. Dekoracja najlepszych zawodników i zakończenie zawodów odbędzie się w niedzielę około godziny 15.00.

 

Damian Stachera

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe