#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"

Będzie konkurs na dyrektora ostrowieckiego ZOZ

  • 8.03.2019, 14:35 (aktualizacja 10.03.2019 19:51)
  • Artur Sitarski
O sytuacji szpitala na sesji
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Pełniąca obowiązki dyrektora szpitala Aldona Jarosińska na sesji Rady Powiatu przedstawiła sprawozdanie z bieżącej działalności ostrowieckiego szpitala.

Jesteśmy co raz bliżej poznania faktycznej straty szpitala za rok 2018. Radni powiatowi na sesji wysłuchali sprawozdania z bieżącej działalności Zakładu Opieki Zdrowotnej. Kwota będzie oscylować wokół 16,5 miliona złotych. Pełniąca obowiązki dyrektora szpitala Aldona Jarosińska przedstawiła również wyniki szpitala za styczeń. Strata szpitala w pierwszym miesiącu roku 2019 wyniosła 2 399 083,14 zł.

Dyrekcja szpitala w ramach optymalizacji kosztów wydała zarządzenia dotyczące badań przeprowadzanych na SOR. NFZ zakwestionował 18 badań, które powinny być przeprowadzane w trybie ambulatoryjnym, a nie na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Wprowadzone zostały także zmiany dotyczące wykorzystania karetek pogotowia w transporcie medycznym.

Na sesji Rady Powiatu podjęto również uchwałę dotyczącą powołania komisji konkursowej na stanowisko Dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Świętokrzyskim.
 

Artur Sitarski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe