#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"

Podaruj komuś zdrowie - "zawieszone zabiegi"

  • 11.03.2019, 13:02 (aktualizacja 11.03.2019 21:43)
  • Katarzyna Kurek
Podaruj komuś zdrowie - "zawieszone zabiegi"
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
"Zawieszona kawa" to pomysł, który przyszedł do nas z zachodu, a polega ona na tym, że osoby, które na to stać płacą z góry za kawę dla osób, które po prostu na to nie stać. Ta tradycja funkcjonuje już w polskich restauracjach, ale ten pomysł postanowił również wykorzystać centrum rehabilitacyjne w Ostrowcu. 

Do tej pory z "zawieszonych" czyli darmowych zabiegów wykupionych przez anonimowe osoby skorzystało 3 osoby. Ale chętnych nie brakuje. Jak widać dzielić można się nie tylko ciepłym posiłkiem, czy napojem, ale również zdrowiem. Niejednokrotnie zabiegi rehabilitacyjne są drogie, więc nie każdego na nie stać. 
Jak mówi przysłowie, darowane dobro wraca do nas ze zdwojoną siła, a przekonać się może o tym każdy, kto przyłączy się do inicjatywy. 

Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe