×

Tragedia w DPS. Nie żyje mężczyzna

  • 7.03.2019, 13:08 (aktualizacja 07.03.2019 15:24)
  • Artur Sitarski
Tragedia w DPS. Nie żyje mężczyzna
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
6 marca w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Grabowieckiej 63-letni pensjonariusz został ugodzony nożem. Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe. Mężczyzna w wyniku poniesionych obrażeń zmarł.

Do zdarzenia doszło około godziny 18.00. Pogotowie i policję na miejsce zdarzenia wezwała pielęgniarka pełniąca dyżur w Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Grabowieckiej. Niestety w wyniku obrażeń mężczyzna zmarł.

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu

W związku ze sprawą zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 50 i 56 lat. Obaj byli pijani. Młodszy miał ponad 2 promile, a starszy 1,5 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymani mężczyźni znani byli wcześniej policji.

Policja pod nadzorem prokuratora prowadzi śledztwo w trakcie którego ustalone zostaną okoliczności zdarzenia oraz motywy.

Artur Sitarski

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gość
gość 8.03.2019, 21:51
Tym materiałem, to Zbigniew Duda powinien się pochwalić na facebooku. Podobno osobiście wprowadził obecnie pełniącego obowiązki do tego DPS-u, a i jego przyboczni niech natychmiast udostępnią na swoich profilach. To też po trochu i ich sukces...
Jeny
Jeny 8.03.2019, 17:56
Czytając te komentarze to się mdło robi.Co ma do tego dobra zmiana albo wina pielegniarki? Przyjmują do tych domów rozną patologie którą rodzina się nie chce zajmować a później się ludzie dziwią skąd taki dramat. Wielu z tych pensjonariuszy powinno w więzieniu siedzieć a nie w dpsie.Żeby tam był spokój to tam trzeba by było po dwóch ochroniarzy na piętro postawić i to z paralizatorami.Zresztą kto miał kiedyś z tymi osrodkami ten głupot nie pisze.
Rafał
Rafał 8.03.2019, 17:37
No tak głupich komentarzy dawno nie czytałem .
Krzysztof F.
Krzysztof F. 8.03.2019, 14:13
Tam to się dzieje,,,,,,,,,, KACZYŃSKI ICH PRZYJACIEL POWIEN TO ZAMKNĄĆ! a zrobić motelik lub markecik........ Albo co mu tam pasuje. Gdzie były pielęgniarki? Się pytam, kawa popołudniowa? I ten człowiek napewno krzyczał lecz te sztuczne *** zbagatelizowały taki sygnał bo jedna do drugiej napewno mówiła..... Zostaw nie idź chyba się zesrał, nie będziemy go myć niech gówno śpi
Lukas
Lukas 8.03.2019, 17:58
Pewnie sam wsadzileś tam rodzica i masz go gdzieś niech się inni męczą .
GOŚĆ
GOŚĆ 8.03.2019, 08:34
Ale "dobra zmiana" miała wprowadzić dobre zmiany a jak się okazuje zmiana się nie udała. Szkoda tylko bo zginął człowiek.
Gość
Gość 7.03.2019, 23:17
W tym DPS zawsze pensjonariusze pili i robili burdy. Pod Biedronką stoją na wózkach inwalidzkich i żebrzą na wino. Mieszkam na Grabowieckiej i od lat pamiętam widok zapitych dziadków. Nigdy nikt z tym nic nie robił..
0 7.03.2019, 18:56
Trzeba pić więcej łby zamemejone
gość
gość 7.03.2019, 18:39
To pokłosie "dobrej zmiany" dokonanej w marcu zeszłego roku przez Zbigniewa Dudę. Po szpitalu i innych "trafnych" decyzjach, to zwieńczenie dzieła tego Pana. Szkoda tylko, że ucierpiał niewinny mieszkaniec...
pracownik DPS
pracownik DPS 7.03.2019, 21:29
Tak, faktycznie to była "dobra zmiana". Zmiany personalne, można okrzyknąć wielkim sukcesem Zbigniewa Dudy. Chyba za to dostał ten medal przyjaciela DPS-u, którym tak się chwalił... No cóż Panie Duda teraz to tylko ten medal został, prawda?

Pozostałe