#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"

Woda w obiektywie Dominiki

  • 26.02.2019, 10:25 (aktualizacja 26.02.2019 19:13)
  • Katarzyna Kurek
Woda w obiektywie Dominiki
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Dominika Anna Jakubowska, mieszkanka Ostrowca Świętokrzyskiego, z zawodu ekonomista, z zamiłowania społecznik, plastyk i fotografik. Odkąd pamięta, przez swoje życie idzie z aparatem w ręku.

Dominika od 8 lat jest członkiem Fotoklubu "Galeria" działającym przy Miejskim Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim. Swoimi pracami chciałaby zachęcić do odkrycia w sobie wrażliwości na otaczającą nas naturę.

By utrwalić w kadrze coś, co wydaje się nieuchwytne artystka udała się w okolice Annopola i na pojezierze bałtyckie. Wystawione obrazy fotograficzne są efektem kilkuletniej pracy autorki. Nie da się ukryć, że żywiołem i inspiracją Dominiki  jest woda. Sala wystawowa tonęła w odcieniach błękitu i granatu.

"Jestem zakochana w wodzie. To moja czwarta indywidualna wystawa, trzecia poświęcona plastyce wody"

- mówi artystka.

Na wernisażu  w Ożarowie obecni byli znajomi Dominiki Jakubowskiej,  jej rodzina oraz zaproszeni goście. Wystawa była o tyle wyjątkowa, że odbyła się w dniu urodzin artystki . 

W Galerii "Pod Czerwonym Dachem" znalazło się 26 prac artystki. "Wodne impresje" Dominiki Jakubowskiej w ożarowskim Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury pozostaną do 10 marca 2019 roku. 

Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe