#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"

Aktywne mamy ruszyły powietrzem

  • 25.02.2019, 12:13 (aktualizacja 25.02.2019 14:53)
  • Katarzyna Kurek
Aktywne mamy ruszyły powietrzem
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Spacer nie musi być rutynową przechadzką wokół osiedla, czy "wyskokiem" do sklepu na szybkie zakupy. Spacer wcale nie musi być nudny, przekonały się o tym mamy uczestniczące w sobotnich ćwiczeniach z wózkiem. 

"Rusz powietrzem z Buggygym" to spotkanie w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyło się po raz trzeci, z uwagi na dobro dzieci oraz ich rodziców chcących aktywnie wypoczywać w plenerze. 

Rozgrzewka przed ćwiczeniami jest obowiązkowa, dlatego dla wszystkich uczestników zorganizowano ćwiczenia rozciągające wszystkie partie ciała, połączone z muzyką i tańcem. 

To był aktywnie spędzony czas promujący aktywność fizyczną z małym dzieckiem. Po krótkiej rozgrzewce, mamy wraz z dziećmi udały się do parku, spacerując z elementami treningu buggygym. 

"Warto wychodzić, bez względu na mróz czy złą pogodę. Mówi się, że nie ma złej pogody, są tylko źle ubrani ludzie" - twierdzi uczestniczka


Zima nie jest zła! Projekt "Rusz Powietrzem z Buggygym" przyciągnął kilkoro nowych uczestników. 
Specjaliści opracowali cykl artykułów popularnonaukowych, które maja poszerzyć wiedzę rodziców na temat bezpiecznego spędzania czasu z dzieckiem na świeżym powietrzu w okresie zimowym oraz o zanieczyszczeniu powietrza, mamy otrzymały także maski przeciwsmogowe. Przebywanie dziecka na świeżym powietrzu oraz aktywność rodzica niesie wiele korzyści zdrowotnych dla całej rodziny.

Mamy udowadniają, że mimo wielu codziennych obowiązków związanych z wychowywaniem dzieci mogą być aktywne i razem ze swoimi pociechami spędzać czas w ruchu. 

Katarzyna Kurek

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
.
. 25.02.2019, 16:27
Wszystko ładnie pięknie. Inicjatywa dobra nawet bardzo dobra. Tylko po pierwsze świeżego powietrza nie ma , i chyba nie trzeba nikogo do tego przekonywać. A po drugie to takie maski powinny otrzymać przede wszystkim dzieci. Po trzecie "smogu" by nie było gdyby nie zanieczyszczenia zrzucane na nas z powietrza i kratownica na niebie zwana Chemtrailsem. Pozdr.

Pozostałe