ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Irlandzkie święto w królewskim mieście

  • 08.02.2019, 11:18 (aktualizacja 08.02.2019, 15:26)
  • Nina Dukielska
Irlandzkie święto w królewskim mieście
Podziel się:
Oceń:
XVI Dzień Św. Patryka, który na stałe zagościł w kalendarzu wydarzeń kulturalnych w Sandomierzu odbędzie się 17 marca 2019 roku.

Koncert główny w Porcie Kultury przy ul. Portowej 24 rozpocznie się o godzinie 18.00. Na scenie pojawi się Jig Reel Maniacs. Muzyczno - taneczne widowisko Eachtra - Celtycka Podróż -  wyjątkowa produkcja obejmująca 4 elementy - muzykę, taniec, literaturę i wizualizacje z towarzyszeniem zespołu tańca irlandzkiego Tuatha & Ellorien oraz Visual Jokeyem Tomaszem Frąszczakiem.

Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Warto dodać, iż Jig Reel Maniacs to jedna z najstarszych grup muzycznych w naszym kraju (29 lat na scenach w Polsce i za granicą) inspirująca się tradycją muzyczną krain celtyckich takich jak Irlandia, Szkocja, Walia i Bretania. Zespołowi towarzyszą tancerki z formacji Tuatha & Ellorien Irish Dance.

Bilety będą do nabycia w przedsprzedaży w cenie 30 zł lub w dniu koncertu w cenie 40 zł. 
 

Nina Dukielska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe