ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Uczniowie CKZiU laureatami Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Normalizacyjnej

  • 08.02.2019, 10:07 (aktualizacja 11.02.2019, 23:01)
  • Nina Dukielska
Uczniowie CKZiU laureatami Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Normalizacyjnej
Podziel się:
Oceń:
Już po raz drugi uczniowie Technikum nr 4 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Św. zajęli III miejsce w finale Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Normalizacyjnej.

Konkurs pod honorowym patronatem Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty odbył się w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach. Puchar Prezesa Polskiego Komitetu Normalizacyjnego wywalczyli: Małgorzata Jaśkiewicz z klasy II -  technik usług fryzjerskich, Damian Loranty z klasy III - technik pojazdów samochodowych i Emil Zelga z klasy IV - technik pojazdów samochodowych.

Opiekę merytoryczną nad laureatami sprawowała Pani Anna Mirkiewicz-Antoń, nauczyciel przedmiotów zawodowych.  


Młodzież Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego rozwija swoją wiedzę z zakresu normalizacji już od klasy pierwszej, ponieważ absolwent szkoły technicznej, zawodowej i branżowej wchodząc na rynek pracy ma szeroki kontakt z normalizacją w różnego rodzaju przedsiębiorstwach i instytucjach. 

Nina Dukielska

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe