ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Na wielkiej scenie, mali artyści z "19"

  • 06.02.2019, 15:30 (aktualizacja 06.02.2019, 23:06)
  • Katarzyna Kurek
Na wielkiej scenie, mali artyści z "19"
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
"Walentynki z Babcią i Dziadkiem" to program artystyczny wystawiony przez 8 oddziałów przedszkolnych.

Dzień Babci i Dziadka to dla wszystkich wnuków niezwykle ważne kartki w kalendarzu, z tej okazji w połączeniu z Walentynkami w sali kina "Etiuda" zebrali się mali artyści, dziadkowie, babcie oraz rodzice. 

#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie

Występy przed dużą publicznością to duże wyzwanie dla dzieci, jak i pedagogów. W przygotowania dziecka mocno zaangażowani są również rodzice i dziadkowie, którzy dodatkowo wspierają i motywują małych aktorów. Podopieczni "dziewiętnastki" z teatrem, muzyką i słowem mają styczność na co dzień, opiekunki starają się rozwijać w dzieciach wszelkie pasje artystyczne, a występy są efektami tej pracy. Występy na scenie to szansa na przełamanie nieśmiałości, nabycia pewności siebie i nowych umiejętności. Uczy to współdziałania z innymi w jednym miejscu i czasie, dla wspólnego sukcesu rozumianego jako udany występ.

Po występach dzieci, rozpoczęła się licytacja charytatywna laleczek wykonanych przez dzieci, rodziców i dziadków. Placówka współdziała z ogólnoświatową organizacją "UNICEF". Zebrane środki zostaną przekazane na rzecz głodujących dzieci w Afryce. 

 

Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe