ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Ostrowiecki SMS już o krok od finału

  • 06.02.2019, 12:27 (aktualizacja 06.02.2019, 16:25)
  • Artur Sitarski
Ostrowiecki SMS  już o krok od finału
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
W pierwszym meczu półfinałowym III ligi kobiet SMS Ostrowiec Świętokrzyski pokonał we własnej hali UK AZS UJK Kielce 3:0 w setach (25:18, 25:16, 25:13). To już dziewiąty mecz wygrany w tym sezonie.

Siatkarki SMS Ostrowiec Świętokrzyski bardzo dobrze zaczęły pierwszy mecz półfinałowy o mistrzostwo Świętokrzyskiej III ligi kobiet. W pierwszym secie prowadziły już 5:0 z AZS UJK Kielce i nagle coś się zacięło. Zawodniczki z Kielc doprowadziły do remisu. Pomimo początkowego kryzysu zawodniczki z Ostrowca pokazały dobrą siatkówkę i pewnie wygrały pierwszego seta, jak i dwa kolejne.

Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Zawodniczki SMS-u Ostrowiec zaprezentowały miłą dla oka siatkówkę. Dominowały w każdym elemencie. Bardzo dobrze funkcjonowała zagrywka, przyjęcie oraz atak. Choć wynik może sugerować, że mecz był jednostronny, a ostrowczanki zdominowały rywalki, to trener studzi optymizm i podkreśla, że zwycięstwa to efekt ciężkiej pracy. Nie przychodzą one łatwo i przyjemnie. Natomiast trener UK AZS UJK Kielce podkreślił, że problemy kadrowe, brak regularnych treningów i błędy własne to czynniki, które zdecydowały o wyniku meczu. MVP spotkania została zawodniczka SMS-u Aneta Kasprowicz. 

Artur Sitarski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe