ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Ewakuacja Skarbówki. Kolejny alarm

  • 05.02.2019, 12:01 (aktualizacja 05.02.2019, 12:25)
  • Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook
Ewakuacja Skarbówki. Kolejny alarm
Podziel się:
Oceń:
Kolejny e- mail z informacją o bombie odebrali pracownicy urzędu skarbowego we wtorek, 5. lutego. Zarządzono ewakuację pracowników i interesantów.

Kolejny, trzeci już alarm bombowy w ciagu niespełna trzech tygodni, w ostrowieckiej Skarbówce znów sparaliżował pracę urzędników. Na miejscu natychmiast pojawiły się wszystkie służby. Ewakuowano  osoby przebywające w budynku.  Pierwsza taka sytuacja miała miejsce 21 stycznia, kolejna 28 stycznia. W obu przypadkach alarm okazał się fałszywy. 

Policja prowadzi czynności w celu wykrycia sprawcy. Wywołanie fałszywych alarmów bombowych to przestępstwo zagrożone karą do 8 lat pozbawienia wolności. Osoba dopuszczająca się takiego przestępstwa będzie musiała pokryć koszty związane z działaniami służb. 

Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe