ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Trwają zgłoszenia na "Bibliotekarza Roku" i "Bibliotekę Roku"

  • 05.02.2019, 09:28 (aktualizacja 05.02.2019, 10:10)
  • Nina Dukielska
Trwają zgłoszenia na "Bibliotekarza Roku" i "Bibliotekę Roku" Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
Podziel się:
Oceń:
Do 28 lutego 2019 roku można zgłaszać kandydatów do tytułu “Świętokrzyski Bibliotekarz Roku 2018” oraz “Biblioteka Roku 2018 województwa świętokrzyskiego”.

Organizatorem przedsięwzięcia już po raz czternasty jest Zarząd Okręgu Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Kielcach we współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną im. W. Gombrowicza w Kielcach i Samorządem Województwa Świętokrzyskiego.

Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.


Celem konkursu jest promocja zawodu bibliotekarza oraz placówek, które aktywnie działają na rzecz propagowania czytelnictwa.

Zdobywca tytułu Świętokrzyski Bibliotekarz Roku 2018 jest jednocześnie kandydatem do tytułu Bibliotekarz Roku 2018.

Podczas ubiegłorocznej edycji konkursu, tytuł Świętokrzyskiego Bibliotekarza Roku 2017 otrzymała Aleksandra Klim, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Krasocinie, zaś Świętokrzyską Biblioteką Roku 2017 uznano Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną im. Adama Mickiewicza w Połańcu.

Nina Dukielska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe