ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Rozpoczęły się kwalifikacje wojskowe w woj. świętokrzyskim

  • 04.02.2019, 14:38 (aktualizacja 04.02.2019, 16:36)
  • Katarzyna Kurek
Rozpoczęły się kwalifikacje wojskowe w woj. świętokrzyskim
Podziel się:
Oceń:
Szczegółowe informacje są ogłaszane w każdym z powiatów w formie obwieszczeń wywieszanych w miejscach publicznych. Kandydaci otrzymają również od wójta, burmistrza lub prezydenta miasta wezwanie imienne w formie listu pocztowego. Zostanie w nim określony dokładny termin i miejsce stawienia się przed komisją.

Dziś w województwie świętokrzyskim rozpoczęły się kwalifikacje wojskowe, głównie mężczyzn z rocznika 2000. Ich celem jest określenie kategorii zdolności do czynnej służby wojskowej . W tym roku wezwanych zostanie około 7 tysięcy poborowych w regionie. Wezwania mogą dostać także kobiety urodzone w latach 1995-2000, które kształcą się na kierunkach przydatnych w wojsku. To między innymi psychologia lub medycyna. Kwalifikacja wojskowa w województwie świętokrzyskim zakończy się w kwietniu. Rozpoczęcie naboru poborowych z powiatu ostrowieckiego rozpocznie się 11 marca 2019 roku. 

Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe