ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Gala Ostrowieckie Gwiazdy Sportu

  • 04.02.2019, 14:03 (aktualizacja 04.02.2019, 17:17)
  • Artur Sitarski
Gala Ostrowieckie Gwiazdy Sportu
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
2 lutego 2019 roku w Hotelu Accademia odbyła się Gala Ostrowieckie Gwiazdy Sportu. Mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego poznali laureatów Plebiscytu Sportowego organizowanego przez Echo Dnia.

Już po raz dziesiąty Echo Dnia zorganizowało plebiscyt sportowy. Czytelnicy gazety z ponad setki nominowanych, w pięciu kategoriach wybierali najlepszego sportowca, trenera, talent roku, nauczyciela wychowania fizycznego i drużynę amatorską powiatu ostrowieckiego. 

Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Zawodnicy Galacticos 2009 Ostrowiec zostali najpopularniejszą drużyną amatorską. Mariusz Skrzypczyk z Zespołu Szkół w Szewnie po raz drugi został najlepszym nauczycielem wychowania fizycznego. W kategorii najlepszy trener zwycięzcą został Marcin Wróbel, trener piłkarzy KSZO 1929. 

Talentem roku została Amelia Beksińska. Jej marzeniem jest występ na mistrzostwach Polski i świata w pływaniu, a idolem i wzorem do naśladowania Otylia Jędrzejczak. Najlepszym sportowcem powiatu ostrowieckiego został bramkarz KSZO 1929, Konrad Zacharski. Drugie miejsce zajęła siatkarka Olga Pawlikowskaja, a trzecie piłkarka Kinga Bajak.

Plebiscyty sportowe to doskonała okazja do popularyzacji sportu, a także doceniania zawodników i ich trenerów za całoroczną pracę. To również wskazanie, że w małych ośrodkach sportowych mogą narodzić się gwiazdy światowego formatu. Gala Ostrowieckie Gwiazdy Sportu nie tylko docenia zawodników ale pokazuje, że na swój sukces sportowcy pracują cały rok.

Tradycyjnie na Gali Ostrowieckie Gwiazdy Sportu przeprowadzona została licytacja dla polskiej szkoły w Łanowicach na Ukrainie.

Na gali nie brakowało wzruszeń, gratulacji oraz życzeń. Po części oficjalnej sportowcy i zaproszeni goście bawili się przy muzyce na Balu Sportowca.

Artur Sitarski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe