ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Tragiczny pożar w gminie Bodzechów

  • 04.02.2019, 10:16 (aktualizacja 04.02.2019, 12:27)
  • Nina Dukielska
Tragiczny pożar w gminie Bodzechów KP PSP Ostrowiec Św.
Podziel się:
Oceń:
W godzinach rannych 2 lutego 2018 roku ostrowieccy strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze w budynku mieszkalnym w miejscowości Przyborów w gminie Bodzechów.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy stwierdzili, iż przed budynkiem leży nieprzytomny mężczyzna, a pożarem w obiekcie objęte jest łóżko. Działania straży pożarnej polegały jednocześnie na ugaszeniu pożaru w budynku oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu mężczyźnie, który został wyniesiony przez sąsiada na zewnątrz obiektu przed przybyciem strażaków. Strażacy do momentu przybycia na miejsce zdarzenia zespołu ratownictwa medycznego prowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową oraz opatrzyli poparzenia ciała. Niestety przybyły na miejsce na miejsce zdarzenia lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Miejsce akcji przekazano policji, która prowadzi czynności dochodzeniowe. W akcji udział brało 6 samochodów ratowniczo-gaśniczych oraz 18 strażaków.

Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nina Dukielska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe