ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Ponad pół miliona w PUP na kształcenie

  • 02.02.2019, 14:05 (aktualizacja 04.02.2019, 10:06)
  • Lokalna.TV | Twoje Źródło Informacji
Ponad pół miliona w PUP na kształcenie
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Kwota środków z z Krajowego Funduszu Szkoleniowego, jaką dysponuje Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu wynosi 526 300,00 złotych. Wszystkie zaplanowane działania  muszą się rozpocząć i być sfinansowane w roku bieżącym.

18.02.2019 r.  nabór wniosków o dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Środki będą przyznawane zgodnie z obowiązującymi Kryteriami i  wraz załącznikami ,złożone w wymaganym terminie, bedą rozpatrywane w ciągu 30 dni.

Umowa o finansowanie działań obejmujących kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawcy może zostać zawarta tylko na działania, które jeszcze się nie rozpoczęły, dlatego też Urząd zaleca, aby przewidywany termin rozpoczęcia danego działania w ramach kształcenia ustawicznego przypadał nie wcześniej niż po upływie 40 dni od dnia zakończenia naboru wniosków 

Więcej szczegółów wyjaśnia Małgorzata Stafijowska, dyrektor PUP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zobacz materiał wideo.

lokalna.tv|twojeźródłoinformacji_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe