ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Jarosław Seweryński prezesem w TOP MEDICUS

  • 29.01.2019, 20:10 (aktualizacja 29.01.2019, 20:40)
  • Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji
Jarosław Seweryński prezesem w TOP MEDICUS fot. archiwum Lokalna.TV
Podziel się:
Oceń:
29 stycznia 2019 roku, na nadzwyczajnym walnym zgromadzeniu wspólników wybrano nowego prezesa spółki TOP MEDICUS sp. z o. o. Został nim Jarosław Seweryński, były dyrektor ostrowieckiego szpitala.

Jarosław Seweryński, na stanowisku prezesa zastąpił Gertrudę Mierzejewską, która przebywa na długotrwałym zwolnieniu lekarskim, co uniemożliwia jej kierowanie spółką. Władze powiatu opatowskiego rozważają, że to właśnie TOP MEDICUS Sp. z o. o.  może pokierować szpitalem w Opatowie, który od 2015 roku dzierżawi spółka Centrum Dializa.

#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie

Jarosław Seweryński  ma 61 lat, jest absolwentem Politechniki Warszawskiej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Przez ponad  20 lat pracował w spółkach prawa handlowego na stanowiskach kierowniczych. Był m.in. dyrektorem ekonomicznym Miejskich Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Ostrowcu Świętokrzyskim. Od lutego 2015 roku do 30. czerwca 2016 roku był dyrektorem Szpitala Powiatowego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Od 30.01.2019 roku będzie zarządzał spółką TOP MEDICUS. 

 

Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe