ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Dwa budynki dla "Jedynki"

  • 24.01.2019, 16:06 (aktualizacja 25.01.2019, 09:24)
  • Katarzyna Kurek
Dwa budynki dla "Jedynki"
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
23 stycznia na nadzwyczajnej sesji rady miasta podjęto uchwałę dotyczącą Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Ostrowcu Świętokrzyskim. Część uczniów z tej placówki, od września 2019 roku rozpocznie naukę w budynku dawnego już Gimnazjum Nr 1 przy ul. Sienkiewicza.

Uczniowie klas 0-5 zostaną w "Jedynce", natomiast uczniowie klas 6-8 od przyszłego roku szkolnego 2019/2020 zmienią swoją lokalizację. Przejdą do budynku dawnego już Publicznego Gimnazjum Nr 1 przy ul. Sienkiewicza. W PSP Nr 1 obecnie funkcjonuje 30 oddziałów, łącznie z oddziałami przedszkolnymi. Po wprowadzeniu zmian w dawnym Gimnazjum będzie 11 oddziałów, reszta pozostanie w "Jedynce". 

Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe