ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Ferie na Krzemionkach

  • 24.01.2019, 11:02 (aktualizacja 24.01.2019, 16:12)
  • Artur Sitarski
Ferie na Krzemionkach
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
W Muzeum Archeologicznym i Rezerwacie Krzemionki w okresie ferii zimowych organizowane są warsztaty dla dzieci. Najmłodsi malują ćmielowską porcelanę, drewniane zabawki a także poznają wiedzę z zakresu przyrody.

Ferie w muzeum to zajęcia edukacyjno-warsztatowe zorganizowane przez Muzeum Archeologiczne na Krzemionkach. Warsztaty dla dzieci zostały zorganizowane już po raz kolejny i skierowane są dla dzieci, które spędzają ferie w mieście, bądź przyjechały na zimowy wypoczynek do rodziny z innych części kraju.

#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie

Dzieci w Muzeum na Krzemionkach mają do wyboru warsztaty o różnej tematyce. W tym roku zajęcia przygotowano z zakresu, historii, etnografii, historii sztuki i przyrody. Wędrując po rezerwacie Krzemionki dzieci poznają tropy zwierząt, uczą się o ptakach mieszkających w lesie oraz rozpoznają drzewa. Natomiast na warsztatach wcielają się role rzemieślników malując np. porcelanę czy drewniane zabawki.

W zajęciach prowadzonych przez Muzeum Archeologiczne na Krzemionkach uczestniczą dzieci w różnym wieku. Zabawa połączona z edukacją nie musi być jest nudna a uczestnicy warsztatów dostrzegają, że aby dobrze się bawić nie potrzebny jest komputer czy telewizor.

 

 

Artur Sitarski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe