ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Kielecki Teatr przeniesie się do WDK

  • 24.01.2019, 09:21 (aktualizacja 24.01.2019, 11:58)
  • Nina Dukielska
Kielecki Teatr przeniesie się do WDK Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
Podziel się:
Oceń:
Teatr im. Stefana Żeromskiego w Kielcach na czas remontu przeniesie się do Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach.

Decyzję podjęto 23 stycznia 2019 roku podczas spotkania w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, w którym uczestniczyli marszałek Andrzej Bętkowski, członek Zarządu Województwa Mariusz Gosek, dyrektor Departamentu Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Jacek Kowalczyk, prezydent Kielce Bogdan Wenta, pełnomocnik prezydenta do spraw finansów, budżetu i przedsiębiorczości Danuta Papaj oraz dyrektorzy Teatru im. Stefana Żeromskiego, Kieleckiego Centrum Kultury i Kieleckiego Teatru Tańca.


Podjęta decyzja jest efektem  rozmów jakie w ostatnim czasie toczyły się w tej sprawie. Ostatecznie zdecydowano, że teatr na czas remontu przeniesie się do Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach. Dla potrzeb teatru zostanie przebudowana sala gimnastyczna znajdująca się przy Wojewódzkim Domu Kultury.

Nina Dukielska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe