ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Warsztaty ze sztuką w BWA

  • 23.01.2019, 14:39 (aktualizacja 23.01.2019, 15:25)
  • Katarzyna Kurek
Warsztaty ze sztuką w BWA
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Kreatywnie i dydaktycznie, czyli dalszy ciąg zajęć feryjnych dla uczniów, lecz tym razem nieco starszych. Fotograf, ostrowczanin, przeprowadził warsztaty opisu dzieła sztuki.  

Obecnie w szkołach nie odbywają się zajęcia związane ze sztuką, lecz zapotrzebowanie jest, i to nie małe, ze względu na to, że ćwiczenie typu opis obrazu, lub rzeźby może pojawić się na egzaminie maturalnym bądź ósmoklasisty. Wyposażeni w pomoce naukowe uczestnicy, dokonali samodzielnego opisu wybranego przez siebie dzieła. Nauka może być kreatywna, właśnie taką metodę wybrano w BWA, która młodzieży przypadła go gustu. To nie nużące siedzenie z nosem w książce a bezpośredni kontakt ze sztuką. 

#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie

To nie koniec zabawy w BWA. 24 stycznia - zajęcia plastyczne, które rozpoczną się o godzinie 10:00. 

Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe