ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do „Świętokrzyskiej Victorii”

  • 23.01.2019, 11:54 (aktualizacja 23.01.2019, 12:43)
  • Nina Dukielska
Trwa przyjmowanie zgłoszeń do „Świętokrzyskiej Victorii” Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
Podziel się:
Oceń:
Do 6 lutego 2019 roku można nadsyłać zgłoszenia do XI edycji „Świętokrzyskiej Victorii”. Nagroda przyznawana jest w trzech kategoriach: Osobowość, Przedsiębiorczość oraz Samorządność.

Ideą nagrody Świętokrzyska Victoria jest promowanie najbardziej aktywnych świętokrzyskich samorządów, przedsiębiorstw i osób – społeczników, działających na rzecz swoich środowisk. Nagroda przyczynia się także do integracji tych środowisk i pozytywnie wpływa na ich wzajemne relacje. Statuetki Świętokrzyskiej Victorii otrzymują te podmioty, które poprzez swoją działalność podnoszą znaczenie Województwa Świętokrzyskiego. 

#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie

Celem Nagrody jest również wspieranie prorozwojowych inicjatyw osób fizycznych i prawnych działających na terenie naszego regionu oraz promocja dobrych praktyk w zakresie zarządzania i kreowania rozwoju regionu. 
Nagroda przyznawana jest w trzech kategoriach: „Samorządność” (dla gmin i powiatów), „Osobowość” dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, społeczników, regionalistów, itp.), i „Przedsiębiorczość”

Wnioski we wszystkich kategoriach przyjmowane są do 6 lutego 2019 roku. Spośród nadesłanych zgłoszeń Kapituła przyzna po pięć nominacji w każdej kategorii, następnie wyłoni laureatów jedenastej edycji „Świętokrzyskiej Victorii”. Uroczysta gala, podczas, której ogłoszone zostaną wyniki odbędzie się 5 marca 2019 roku. w Filharmonii Świętokrzyskiej im. Oskara Kolberga w Kielcach. 

Zgłoszenia należy przesyłać drogą mailową na adres: [email protected] lub pocztą tradycyjną na adres: Kancelaria Zarządu Sekretariat Nagrody „Świętokrzyska Victoria” Pokój nr 106 Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, al. IX Wieków Kielc 3, 25-516 Kielce. Informacji telefonicznych udzielają pracownicy sekretariatu nagrody pod nr 41 342 15 43.

Nina Dukielska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe