ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Bieganie na weganie

  • 21.01.2019, 15:37 (aktualizacja 22.01.2019, 14:57)
  • Artur Sitarski
Bieganie na weganie
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
18 stycznia 2019 roku w Biurze Wystaw Artystycznych z mieszkańcami Ostrowca Świętokrzyskiego i okolic, spotkał się z Gniewomirem Skrzysińskim ultra biegacz i weganin.

Autor książek, bloger, podróżnik a przede wszystkim biegacz. Gniewomir Skrzysiński pochodzi z Bieszczad, więc najbardziej upodobał sobie bieganie górskie. Jest także weganinem, czyli w swojej diecie stosuje tylko i wyłącznie produkty roślinne. I właśnie taka dieta według pana Gniewomira stoi za wynikami jakie osiąga.

Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Największym sukcesem pana Gniewomira jest wygranie Stumilaka. To bieg na dystansie 178 km, gdzie suma przewyższeń wynosi ponad 9000 m. Zawodnicy startują z Zawoi i biegną malowniczo usytuowaną trasą w Beskidach. Na metę Gniewomir Skrzysiński przybiegł po 29 godzinach, poprawiając stary rekord trasy o 7 godzin.

Gniewomir Skrzysiński podkreśla, że uwielbia dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. Ma nadzieję, że jego opowieści skłonią do pokonywania barier i lepszego poznania siebie. Natomiast osoby będące na spotkaniu zaznaczały, że rozmowa z ultra biegaczem to doskonała okazja do wymiany doświadczeń a także motywacja do dalszych treningów.

Artur Sitarski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe