#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie

Bieganie na weganie

  • 21.01.2019, 15:37 (aktualizacja 22.01.2019 14:57)
  • Artur Sitarski
Bieganie na weganie
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
18 stycznia 2019 roku w Biurze Wystaw Artystycznych z mieszkańcami Ostrowca Świętokrzyskiego i okolic, spotkał się z Gniewomirem Skrzysińskim ultra biegacz i weganin.

Autor książek, bloger, podróżnik a przede wszystkim biegacz. Gniewomir Skrzysiński pochodzi z Bieszczad, więc najbardziej upodobał sobie bieganie górskie. Jest także weganinem, czyli w swojej diecie stosuje tylko i wyłącznie produkty roślinne. I właśnie taka dieta według pana Gniewomira stoi za wynikami jakie osiąga.

Największym sukcesem pana Gniewomira jest wygranie Stumilaka. To bieg na dystansie 178 km, gdzie suma przewyższeń wynosi ponad 9000 m. Zawodnicy startują z Zawoi i biegną malowniczo usytuowaną trasą w Beskidach. Na metę Gniewomir Skrzysiński przybiegł po 29 godzinach, poprawiając stary rekord trasy o 7 godzin.

Gniewomir Skrzysiński podkreśla, że uwielbia dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. Ma nadzieję, że jego opowieści skłonią do pokonywania barier i lepszego poznania siebie. Natomiast osoby będące na spotkaniu zaznaczały, że rozmowa z ultra biegaczem to doskonała okazja do wymiany doświadczeń a także motywacja do dalszych treningów.

Artur Sitarski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe