ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Pożar domu w miejscowości Szyby

  • 16.01.2019, 11:13 (aktualizacja 16.01.2019, 15:44)
  • Nina Dukielska
Pożar domu w miejscowości Szyby
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
15 stycznia 2019 roku tuż po godzinie 23:00 do PSP w Ostrowcu Świętokrzyskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze domu w miejscowości Szyby w gminie Bodzechów.

Do zdarzenia natychmiast zadysponowano 5 samochodów ratowniczo-gaśniczych oraz 14 strażaków. Po przybyciu ratowników na miejsca akcji stwierdzono, że pali się ściana wewnętrzna i strop budynku mieszkalnego.

#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie

Budynek mieszkalny, parterowy, konstrukcji drewnianej, kryty eternitem. Na miejscu obecna była właścicielka obiektu, która wyszła z domu przed przybyciem zastępów nie doznając żadnych obrażeń. Budynek był odłączony od zasilania w energię elektryczną.

Działania strażaków w pierwszej kolejności polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu wody w natarciu na palące się elementy budynku. Po przygaszeniu ognia przystąpiono do przeszukania pomieszczeń oraz dogaszania tlących się drewnianych części ściany i stropu wraz z izolacją cieplną z liści. Przy użyciu kamery termowizyjnej sprawdzano poszczególne elementy konstrukcji budynku. Akcja trwała prawie 3 godziny.

Nina Dukielska

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe