ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

"Szklanka" na drogach

  • 15.01.2019, 14:59 (aktualizacja 15.01.2019, 16:10)
  • Katarzyna Kurek
"Szklanka" na drogach
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Silny wiatr, zamiecie, lód na jezdniach i chodnikach, tak ostatnio prezentował się krajobraz za oknem.

Gołoledź na drogach to koszmar kierowców, mimo nie sprzyjających warunków atmosferycznych wczorajsza noc na drogach powiatu ostrowieckiego przebiegła bezpiecznie, ponieważ doszło do jednej kolizji. 

Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

12 stycznia ferie rozpoczęli uczniowie z województwa świętokrzyskiego. Trudne warunki na drogach panują w całym kraju i nie sprzyjają dalekim podróżom, wyruszając w trasę sprawdźmy stan techniczny naszego pojazdu. 

Kom. Dominik Kowalski przypomina również, że 15 stycznia do użytku oddano drogę wojewódzką W754, która prowadzi do Bałtowa oraz na Lublin. Na tym odcinku ustawione są nowe oznakowania. Funkcjonariusze apelują, aby nie jeździć na pamięć, gdyż organizacja ruchu jest tam zmieniona. Znajdują się znaki ograniczenia prędkości, są wyznaczone punkty kontroli inspekcji transportu drogowego. 

W sytuacji kiedy nawierzchnia jezdni staje się śliska i przypomina "szklankę", wyprzedzanie, wymijanie czy wchodzenie w zakręt może być niebezpieczne. Należy pamiętać aby poruszać się po jezdni z włączonymi światłami i przestrzegać ograniczeń prędkości. 

Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe