ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

Chór "Michael" obchodzi swój jubileusz

  • 11.01.2019, 12:54 (aktualizacja 11.01.2019, 15:27)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Chór "Michael" obchodzi swój jubileusz
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
W najbliższą niedzielę 13 stycznia o godz. 15.00 w kolegiacie św. Michała Archanioła odbędzie się jubileuszowy koncert chóru "Michael".

W kolegiacie św. Michała Archanioła w Ostrowcu Świętokrzyskim dokładnie rok temu swoją działalność rozpoczął chór "Michael".
32 chórzystów pod kierownictwem Ewy Jurkowskiej-Siwiec uświetniało wiele liturgii w kościele. Teraz oczywiście muzycznie świętować będą swój jubileusz. 

Wyjątkowość temu wydarzeniu nadaje fakt, że mieszkańcy oprócz chóru jubilata wysłuchać będą mogli innych chóralnych zespołów z Ostrowca i okolic. 

Każdy chór zaprezentuje się indywidualnie, choć podczas koncertu pojawią się też chóralne duety. Takie wydarzenia to idealny moment na wymianę doświadczeń. Repertuar jaki zaprezentują chórzyści będzie iście świąteczny.

Chór „Michael” jest chórem mieszanym czterogłosowym. Jak podkreśla kierownik muzyczny chóru damskich głosów w formacji jest wystarczająco, brakuje męskich, stąd wszyscy mężczyźni posiadający dobry głos mogą jeszcze zasilić chór. 
A jak Michael prezentuje się po roku swojej działalności koniecznie trzeba zobaczyć i posłuchać w niedzielę 13 stycznia o godz. 15.00 w kolegiacie. 

#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe