ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

Uczniowie SMS-u docenieni

  • 10.01.2019, 12:19 (aktualizacja 10.01.2019, 15:52)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Uczniowie SMS-u docenieni
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Są młodzi ambitni i zdeterminowani. Mowa o uczniach Szkoły Mistrzostwa Sportowego, którzy za swoje sukcesy sportowe zostali docenieni przez dyrekcję szkoły i władze powiatu ostrowieckiego.

Szkoła, nauka, codzienne treningi - życie młodego sportowca, to wiele obowiązków. Trzeba być zdyscyplinowanym.

Bo jak wiadomo ciężka praca popłaca, a dowodem tego są sukcesy na koncie uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Patryk i Jan to m.in. medaliści mistrzostw Polski w pływaniu.

Wraz ze swoimi kolegami chłopcy mają za sobą udany sezon. 

Z sukcesów cieszą się też uczniowie, którzy należą do juniorskiej sekcji piłki wodnej. 

Młodzi pływacy i waterpoliści za swoje sukcesy doceniani i nagradzani są przez trenerów, nauczycieli, dyrekcję, a także władze powiatu ostrowieckiego. 

Wręczając specjalne dyplomy i podziękowania uczniom SMS-u, wicestarosta powiatu ostrowieckiego zadeklarował wsparcie dla tych młodych i ambitnych sportowców, którzy każdego dnia pokonują słabości i walczą o swoją przyszłość.
Trenerzy doceniają wszystkich podopiecznych, jednak w tym sezonie szczególnie chcieli wyróżnić Jakuba Wilka, który borykając się z chorobą nie poddał się, ciężko trenował i pokazał na co go stać.

Teraz przed uczniami ferie, czyli trochę odpoczynku i regeneracji. A później ponownie ciężka praca, bo w tej szkole nikt na laurach nie spoczywa, plany sportowców na nowy sezon sportowy są wyjątkowo ambitne. 
 

#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe