ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

Maszyny do gier zlikwidowane

  • 08.01.2019, 12:51 (aktualizacja 08.01.2019, 13:08)
  • Nina Dukielska
Maszyny do gier zlikwidowane
Podziel się:
Oceń:
Policjanci z sandomierskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach, po raz kolejny przerwali działalność związaną z nielegalnym hazardem. Dzięki wspólnym działaniom w dniu 7 stycznia 2019 roku na terenie powiatu sandomierskiego zabezpieczone zostały trzy sztuki nielegalnych maszyn do gier i blisko 2000 złotych w gotówce, przewidzianej na wypłaty dla graczy.

W poniedziałek, 7 stycznia 2019 roku policjanci z Zespołu do Walki z Przestępczością Gospodarczą KPP w Sandomierzu, wspólnie z pracownikami ze Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach skontrolowali lokal w Sandomierzu, gdzie podejrzewali, że mogą znajdować się automaty do gier hazardowych. Posiadane informacje potwierdziły się. Podczas czynności zabezpieczono w kontrolowanym lokalu łącznie 3 automaty do gier oraz pieniądze w kwocie blisko 2000 zł.

#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie

Właścicielowi maszyn do gier grożą teraz 3 lata pozbawienia wolności oraz do 300 000 złotych grzywny. 

Nina Dukielska

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
adam
adam 19.01.2019, 08:56
automaty to zlodziejstwo

Pozostałe