ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

Sprawca napadu na stację paliw zatrzymany

  • 08.01.2019, 09:05 (aktualizacja 08.01.2019, 11:22)
  • Nina Dukielska
Sprawca napadu na stację paliw zatrzymany
Podziel się:
Oceń:
Ostrowieccy policjanci zatrzymali 24 –letniego mężczyznę, który był współsprawcą rozboju, do którego doszło w ubiegłym tygodniu na jednej ze stacji paliw. Jego 22- letni kompan został zatrzymany zaraz po zdarzeniu i obecnie przebywa w areszcie. 7 stycznia 2019 roku 24-latek usłyszał zarzuty i zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego.

Szybka reakcja policjantów z ostrowieckiej komendy doprowadziła do zatrzymania 6 stycznia 2019 roku 24 –letniego ostrowczanina, który podejrzany jest o dokonanie rozboju. Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu na jednej ze stacji paliw. Wtedy to, mężczyzna wspólnie ze swoim 22 –letnim kompanem grożąc ekspedientce użyciem niebezpiecznych narzędzi, skradł ponad 1600 zł. Młodszy ze sprawców zatrzymany został na gorącym uczynku. Obecnie przebywa w areszcie.

#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie

Bezpośrednio po dokonaniu przestępstwa 24 –latek uciekł. Od tamtej pory był poszukiwany przez ostrowieckich policjantów. 6 stycznia 2019 roku, kiedy pojawił się ponownie na stacji został rozpoznany przez pracowników, którzy szybko powiadomili funkcjonariuszy.  Mundurowi natychmiast przybyli na miejsce. 24 -latek został zatrzymany i usłyszał już zarzuty dokonania rozboju. Teraz zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie wobec niego środków zapobiegawczych.

Za to przestępstwo grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. 

Nina Dukielska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe