ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

Zmiany organizacyjne w starostwie

  • 04.01.2019, 15:24 (aktualizacja 05.01.2019, 09:10)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Zmiany organizacyjne w starostwie
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Wypowiedzenie złożone przez sekretarza powiatu ostrowieckiego stanie się punktem zapalnym do zmiany w strukturze organizacyjnej starostwa.

Grzegorz Połeć - od 2015 roku sekretarz powiatu ostrowieckiego złożył wypowiedzenie z pełnienia swojej funkcji.

#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie

Wypowiedzenie obejmuje okres trzech miesięcy, po tym czasie nastąpi ustanie stosunku pracy i będzie mógł zostać ogłoszony konkurs na wolne stanowisko. Jednak jak podkreśla starosta ostrowiecki Marzena Dębniak wraz z konkursem nastąpią zmiany w strukturze organizacyjnej starostwa.

Połączenie tych stanowisk to dla Starosty Ostrowieckiego Marzeny Dębniak - wieloletniego samorządowca to sprawdzony i korzystny układ, a  jednocześnie będzie to jeden z pierwszych kroków wprowadzających program naprawczy w powiecie, którego celem jest szukanie oszczędności. 
 

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe