ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

Ostrowczanie oszczędzają

  • 03.01.2019, 14:53 (aktualizacja 03.01.2019, 16:04)
  • Katarzyna Kurek
Ostrowczanie oszczędzają
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Statystyki pokazują, że niemal połowa Polaków stara się coś odłożyć w ciągu roku, ale nie całe 20% społeczeństwa regularnie odkłada. Najmniej Polaków, bo niespełna 8% odkłada na emeryturę.

Na remont, na mieszkanie, na przyszłość czy po prostu "na życie".

#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie

"Odkładamy z mężem pieniądze dla córki, aby miała lepszy start w przyszłość, czyli na studia, mieszkanie" - mówi mieszkanka Ostrowca Św. 

Odpowiedzialny człowiek powinien oszczędzać pieniądze.. Trudno się z taką tezą nie zgodzić, ale okazuje się też, że trudno wcielić ją w życie. Tylko nieliczni Polacy odkładają po 500 zł miesięcznie lub więcej. Wzrasta  świadomość oszczędzania, ale  nadal wiele osób z odkładaniem pieniędzy ma problem, nie wie jak to robić. Jak twierdzą eksperci najczęściej Polacy trzymają oszczędności w gotówce lub na depozycie, co z kolei powoduje, że zebrane środki finansowe nie pracują aktywnie. Oszczędności trzeba się nauczyć, im wcześniej taką naukę rozpoczniemy, tym lepiej. Odkładane sumy pieniędzy wcale nie muszą być wysokie. Najważniejsze jest aby umiejętnie zarządzać swoim budżetem i oszczędzać regularnie. Skarbonka jako urodzinowy prezent dla dziecka, może okazać się pierwszym stopniem w edukacji oszczędzania. 

Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe