CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

W Sandomierzu pomaganie jest dziecinnie proste

  • 3.01.2019, 09:56 (aktualizacja 03.01.2019 14:31)
  • Nina Dukielska
W Sandomierzu pomaganie jest dziecinnie proste
Podziel się:
Oceń:
27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Wiele atrakcji pojawi się przy tej okazji zarówno w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR przy Patkowskiego 2a oraz na Rynku Starego Miasta w Sandomierzu. Wolontariusze tego dnia będą kwestować na ulicach Sandomierza od 8.00 do 17.00.

Każdy z nas może włączyć się w sandomierski Finał WOŚP poprzez przekazywanie fantów, usług, voucherów na wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, do udziału w licytacjach w dniu Finału i czynnego uczestnictwa w atrakcjach przygotowanych z tej okazji. Podczas licytacji w dniu Finału pojawią się oryginalne i ciekawe oferty.

Na Rynku Starego Miasta będzie można uczestniczyć w Moto Pikniku z Sandomierskim Stowarzyszeniem Motocyklowym "Moto Sandomierz" oraz w pokazach rzemiosła artystycznego prowadzonych przez Kuźnię Adama i Kaliny.

W Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR przy ulicy Patkowskiego 2a odbędą się licytacje, występy taneczne, atrakcje dla dzieci takie jak animacje i zabawy, pokaz karate, ciepły i słodki poczętunek oraz koncert zespołu Ornette.

Atrakcją wieczoru będzie światełko do nieba.
 

Nina Dukielska
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe