ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

W Sandomierzu pomaganie jest dziecinnie proste

  • 03.01.2019, 09:56 (aktualizacja 03.01.2019, 14:31)
  • Nina Dukielska
W Sandomierzu pomaganie jest dziecinnie proste
Podziel się:
Oceń:
27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Wiele atrakcji pojawi się przy tej okazji zarówno w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR przy Patkowskiego 2a oraz na Rynku Starego Miasta w Sandomierzu. Wolontariusze tego dnia będą kwestować na ulicach Sandomierza od 8.00 do 17.00.

Każdy z nas może włączyć się w sandomierski Finał WOŚP poprzez przekazywanie fantów, usług, voucherów na wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, do udziału w licytacjach w dniu Finału i czynnego uczestnictwa w atrakcjach przygotowanych z tej okazji. Podczas licytacji w dniu Finału pojawią się oryginalne i ciekawe oferty.

#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie

Na Rynku Starego Miasta będzie można uczestniczyć w Moto Pikniku z Sandomierskim Stowarzyszeniem Motocyklowym "Moto Sandomierz" oraz w pokazach rzemiosła artystycznego prowadzonych przez Kuźnię Adama i Kaliny.

W Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR przy ulicy Patkowskiego 2a odbędą się licytacje, występy taneczne, atrakcje dla dzieci takie jak animacje i zabawy, pokaz karate, ciepły i słodki poczętunek oraz koncert zespołu Ornette.

Atrakcją wieczoru będzie światełko do nieba.
 

Nina Dukielska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe