ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

Józef Różalski Mistrzem Świata

  • 20.12.2018, 13:40 (aktualizacja 21.12.2018, 08:37)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Ostrowczanin Mistrzem Świata
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Ostrowczanin po raz kolejny został Mistrzem Świata. Józef Różalski - ostrowiecki masters, utytułowany mistrz pływacki, świetnie spisał się w rozegranych w Austrii Mistrzostwach Świata w Sportowym Ratownictwie Wodnym. Podziękowania i gratulacje sportowiec dziś otrzymał od posła Andrzeja Kryja.

Józef Różalski ma 74 lata i z każdym rokiem coraz więcej medali. Ostrowczanin podczas Mistrzostw Świata w Sportowym Ratownictwie Wodnym zdobył 2 złote oraz 3 srebrne krążki. Dla pana Józefa, który jest wyjątkowo ambitnym sportowcem, tak zacne osiągnięcia to nie jest szczyt możliwości.

5 medali na Mistrzostwach Świata w Australii, w których udział w różnych kategoriach wiekowych łącznie wzięło ponad 4 tysiące zawodników to imponujący sukces. Ponadto nadal nie został pobity rekord świata na 50 metrów w holowaniu manekina ustanowiony właśnie przez ostrowczanina. 
Józef Różalski sportowiec i godny reprezentant Polski na zawodach w różnych zakątkach świata to też wielki patriota. Mistrzostwa Świata w Australii odbywały się w czasie obchodów w naszym kraju 100-nej rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę, fakt ten sportowiec osobiście uczcił.

Liczne sukcesy Józefa Różalskiego docenia poseł Andrzej Kryj.

Poseł oprócz sportowych osiągnięć wysoko ceni wyjątkową patriotyczną postawę Józefa Różalskiego.

Poseł Andrzej Kryj podkreśla, że dołoży wszelkich starań aby w przyszłości wspierać ostrowieckiego sportowca m.in. w pozyskiwaniu środków na udział w kolejnych zawodach. 

#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe