ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

MOSIR przyjmuje zgłoszenia do X Noworocznego Turniej Piłki Nożnej

  • 07.12.2018, 11:35 (aktualizacja 08.12.2018, 07:17)
  • Nina Dukielska
MOSIR przyjmuje zgłoszenia do X Noworocznego Turniej Piłki Nożnej
Podziel się:
Oceń:
Tradycyjnie w pierwszy weekend po Sylwestrze amatorzy piłki nożnej w Ostrowcu Świętokrzyskim spotkają się na boisku Orlik Ogrody, by przywitać Nowy Rok na sportowo. 5 stycznia 2019 roku o godzinie 10:00 rozpocznie się X Noworoczny Turniej Piłki Nożnej w kategorii OPEN o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego, organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

W zawodach mogą brać udział osoby pełnoletnie (posiadające dowód osobisty) zgłoszone do zawodów na formularzu zgłoszeniowym, który dostępny jest na stronie www.mosir.ostrowiec.pl. Kadra zespołu może składać się maksymalnie z 10 zawodników, a drużyny występować będą w 6-osobowym składzie (w tym bramkarz).

#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie

Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są w siedzibie MOSiR (ul. Świętokrzyska 11, pokój 2.39). Można wysłać je również za pośrednictwem poczty e-mail na adres [email protected] Zgłoszenia przyjmowane będą do 3 stycznia 2019 roku. System rozgrywek i zasady gry ustalone zostaną na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się 3 stycznia o godz. 14.00 na Orliku Ogrody.

Drużyny, które zajmą miejsca I–III otrzymają puchary oraz nagrody rzeczowe. Wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju otrzymają pamiątkowe dyplomy. Tradycyjnie każdy uczestnik będzie mógł również liczyć na kiełbaskę z grilla i gorącą herbatę.

Warunkiem udziału w turnieju będzie dokonanie opłaty wpisowej w wysokości 100 zł, która zostanie przeznaczona na koszty organizacyjne turnieju.
Ilość miejsc jest ograniczona (do 9 zespołów).

Nina Dukielska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe