ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

O korupcji w sporcie w ZSOMS

  • 05.12.2018, 14:30 (aktualizacja 08.12.2018, 07:30)
  • Katarzyna Kurek
O korupcji w sporcie w ZSOMS
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Problem korupcji w sporcie jest wszechobecny. Nawet w sporcie. "Nie bądź pionkiem w grze" to program Ministerstwa Sportu i Turystyki, który przewiduje przede wszystkim działania edukacyjne i profilaktyczne mające na celu zapobieganie korupcji w sporcie.

Zjawisko korupcji w sporcie jak i manipulowanie zawodami to częste zjawisko w Europie i na całym świecie. W Polsce odnotowano jedynie kilka pojedynczych przypadków.

#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie

Dotyczy to głównie takich sportów jak: piłka nożna i tenis. - mówi przedstawiciel Ministerstwa Sportu i Turystyki. 

 O sporcie i jego ciemnych stronach uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Świętokrzyskim mają okazję usłyszeć często. To już kolejny wykład w ramach spotkań z wybitnymi postaciami sportu. Z uczniami rozmawiali goście z różnych środowisk, po to, aby uczniowie mogli dostrzec problem korupcji z różnej perspektywy.  Przedstawiciel Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz przedstawiciel Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

Katarzyna Kurek

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
.
. 10.01.2019, 15:54
Bardzo aktualny i ponadczasowy temat.

Pozostałe