Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
MICHAŁ SKOTNICKI: Blisko ludzkich spraw
MICHAŁ SKOTNICKI: Blisko ludzkich spraw
MICHAŁ SKOTNICKI: Blisko ludzkich spraw
Jerzy Materek kandydat na szóstkę
Jerzy Materek kandydat na szóstkę
Jerzy Materek kandydat na szóstkę

MOSiR zaprasza na IX Świąteczno-Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego

  • 05.12.2018, 09:11 (aktualizacja 05.12.2018, 09:41)
  • Nina Dukielska
 MOSiR zaprasza na IX Świąteczno-Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego
Podziel się:
Oceń:
Tradycyjnie na przełomie roku hala sportowo-widowiskowa MOSiR będzie areną rywalizacji tenisistów stołowych. W tym roku odbędzie się już dziewiąta edycja tych rozgrywek.

IX Świąteczno - Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego zaplanowano na  28 i 29 grudnia 2018 roku, ale hala otwarta zostanie dla amatorów tenisa stołowego już 27 grudnia 2018 roku (dla dzieci, młodzieży i dorosłych). W czwartek, tuż po Świętach Bożego Narodzenia, w godzinach od 12.00 do 15.00 będzie można bezpłatnie pograć w tenisa stołowego na rozstawionych na głównej arenie hali MOSiR sześciu stołach. 

W piątek 28 grudnia od godziny 12.00 rozegrany zostanie Świąteczno–Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego w kategoriach szkolnych. Rozgrywki prowadzone będą bez podziału na płeć, w trzech kategoriach wiekowych:
- szkół średnich,
- szkół podstawowych / gimnazjalnych, rocznik 2003-2005,
- szkół podstawowych, rocznik 2006 i młodsi.

Zgłoszenia należy składać do 28 grudnia 2018 roku w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu MOSiR przy ul. Świętokrzyskiej 11 (I piętro, pokój 2.39) lub pocztą elektroniczną na adres [email protected] Zapisy kontynuowane będą w dniu i miejscu rozgrywania turnieju, do pół godziny przed jego rozpoczęciem. Formularz zgłoszenia można pobrać ze strony www.mosir.ostrowiec.pl.

Rywalizacja w IX Świąteczno–Noworocznym Deblowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego rozegrany zostanie tego samego dnia, tj 28 grudnia 2018 roku, od godziny 17:00.


IX Świąteczno – Noworoczny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego odbędzie się w sobotę 29 grudnia 2018 roku o godzinie 10:00 i podobnie jak przed rokiem odbywać się będzie w trzech kategoriach wiekowych. Mężczyźni podzieleni zostaną na dwie grupy: do 40 roku życia oraz 40+, natomiast kobiety zagrają w jednej grupie open. 

Turniej przeprowadzony zostanie zgodnie z przepisami gry w tenisa stołowego, wydanymi przez Polski Związek Tenisa Stołowego. Ostateczny system rozgrywek w poszczególnych konkurencjach uzależniony będzie od ilości zgłoszonych osób i ustalony zostanie po zebraniu zgłoszeń.

Nina Dukielska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe