Ruszyły przygotowania do 27 finału WOŚP

  • 4.12.2018, 15:23 (aktualizacja 04.12.2018 15:29)
  • Katarzyna Kurek
Ruszyły przygotowania do 27 finału WOŚP
Podziel się:
Oceń:
27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie.

Trwa rekrutacja wolontariuszy. Dostępnych jest jeszcze 150 miejsc. Osoby chcące zbierać pieniądze do puszek 13 stycznia proszone są o przesłanie zdjęcia w wersji cyfrowej w pliku JPG, a następnie udać się do siedziby sztabu przy Komendzie Hufca ZHP przy ul. Polnej 56 w Ostrowcu Świętokrzyskim. Osoby niepełnoletnie powinny stawić się z opiekunem, osoby pełnoletnie muszą mieć przy sobie dowód tożsamości. 

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Można pomóc także w inny sposób, mianowicie poprzez przekazanie przedmiotów na aukcję. Licytacje głównie będą odbywały się na portalu "Allegro", ale również na ostrowieckim rynku, gdzie będzie odbędzie się koncert. 

Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe