Z rachunkami za pan brat

  • 3.12.2018, 13:28 (aktualizacja 03.12.2018 15:52)
  • Artur Sitarski
Z rachunkami za pan brat
Podziel się:
Oceń:
Uczennica Zespołu Szkół nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Ostrowcu Świętokrzyskim wygrała kolejną edycję Konkursu Wiedzy z Rachunkowości. Sylwia Kamińska aktualnie chodzi do IV klasy technikum i przygotowuje się do matury.

Dekretowanie operacji, inwentaryzacja aktywów i pasywów, wycena bieżąca, ewidencja księgowa, czy znajomość zasad operacji gospodarczych i ustawy o rachunkowości. Brzmi skomplikowanie? Nie dla Sylwii Kamińskiej, uczennicy ostrowieckiego „Ekonomika” która swoją przyszłość wiąże z księgowością. Sylwia jest laureatką Świętokrzyskiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości organizowanego przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oraz Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC

Uczniowie startujący w konkursie musieli wykazać się nie tylko wiedzą teoretyczną ale także praktyką. Oprócz testów uczestnicy musieli stawić czoła zadaniom otwartym w których należało rozwiązać problem. Rachunkowość nie jest łatwą dzieciną wiedzy. Często zmieniające się przepisy są skomplikowane i wymagają ciągłego kształcenia.

Pierwsze miejsce na Konkursie Wiedzy z Rachunkowości to nie jedyny sukces uczennicy popularnego „Ekonomika”. Na siedem edycji Świętokrzyskiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości uczniowie ZS nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Ostrowcu Świętokrzyskim trzy raz zdobili pierwsze miejsce. W pozostałych młodzież zawsze klasyfikowana była w pierwszej dziesiątce.

Artur Sitarski

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Elżbieta Pichór
Elżbieta Pichór 5.12.2018, 20:07
Gratuluję Pani Sylwii Kamińskiej wygranej .
Życzę sukcesów i wytrwałości w tej dziedzinie wiedzy
Jeszcze raz Gratuluję i Podziwiam.


Pozostałe