BWA zaprasza na świąteczne warsztaty

  • 30.11.2018, 13:52 (aktualizacja 08.12.2018 07:43)
  • Nina Dukielska
BWA zaprasza na świąteczne warsztaty
Podziel się:
Oceń:
Galeria Biura Wystaw Artystycznychw Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza dzieci przedszkolne, szkolne i młodzież gimnazjalną na świąteczne warsztaty plastyczne DIY.

Coraz krótszy dzień, postępujący mróz i zapach igliwia zwiastują nadejście zimy oraz zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. W ten wyjątkowy czas Biuro Wystaw Artystycznych ma propozycję dla młodych artystów. Uczestnicy warsztatów DIY* (do it yourself - zrób to sam) poznają świąteczne zwyczaje oraz to, jakie symbole kryją się za potrawami, które znaleźć możemy na wigilijnym stole. Dzieci dowiedzą się w jaki sposób dawniej szykowano się na nadejście świąt, jakie obowiązywały zwyczaje, przesądy.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Opowieściom towarzyszyć będą warsztaty plastyczne, podczas których ich uczestnicy wykonają własnoręcznie świąteczne choinki.
Na warsztaty BWA zapraszam grupy przedszkolne, uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, jak również zorganizowane grupy rodzin z dziećmi. 
BWA zachęca również do obejrzenia wystawy Przeglądu Sztuki Nieprofesjonalnej, prezentowanej w Galerii BWA Ostrowiec do końca grudnia 2018 roku.

Grupy zainteresowane warsztatami zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 41 263 20 48. Cena warsztatów: 7 zł / uczestnik
 

Nina Dukielska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe