ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Bartłomiej Dorywalski wicewojewodą świętokrzyskim

  • 29.11.2018, 12:02 (aktualizacja 30.11.2018, 14:14)
  • Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook
Bartłomiej Dorywalski wicewojewodą świętokrzyskim
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Na wniosek wojewody świętokrzyskiego Agaty Wojtyszek, 27 listopada 2018 r. premier Mateusz Morawiecki na stanowisko wicewojewody świętokrzyskiego powołał Bartłomieja Dorywalskiego.

Bartłomiej Dorywalski był radnym Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. Był również doradcą wojewody Agaty Wojtyszek i jednym z jej najbliższych współpracowników. Stanowisko wicewojewody, Bartłomiej Dorywalski obejmuje po Andrzeju Bętkowskim, który został wybrany Marszałkiem Województwa Świętokrzyskiego. 

#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie


Również w środę 27 listopada decyzją premiera Mateusza Morawieckiego na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, powołana została Świętokrzyska poseł Prawa i Sprawiedliwości - Anna Krupka. Do jej kompetencji należą m.in.: działania na rzecz rozwoju infrastruktury sportowej. Minister Witold Bańka powierzył Annie Krupce kwestie dotyczące dalszego wzmacniania konkurencyjności polskiej oferty turystycznej, w szczególności koordynację i wdrażanie projektu Polskie Marki Turystyczne, którego głównym celem ma być ukonstytuowanie tzw. regionów turystycznych.

Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe