I Przegląd Sztuki Nieprofesjonalnej

  • 26.11.2018, 12:22
  • Lokalna.TV | Twoje Źródło Informacji
I Przegląd Sztuki Nieprofesjonalnej
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

23. listopada po raz pierwszy w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się Przegląd Sztuki Nieprofesjonalnej. Zaprezentowano najnowszy dorobek artystów-amatorów. Organizatorem wydarzenia było Biuro Wystaw Artystycznych.

Artysta - amator tworzy sztukę z potrzeby duszy. Nie ma dyplomu Akademii Sztuk Pięknych, ale ma pasję. 
Po raz pierwszy w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się Przegląd Sztuki Nieprofesjonalnej. Zaprezentowano najnowszy dorobek artystów-amatorów. Organizatorem wydarzenia było Biuro Wystaw Artystycznych.

Do udziału w pierwszym Przeglądzie Sztuki Nieprofesjonalnej zaproszono 32 utalentowanych twórców z Ostrowca i okolic. Zaprezentowano ponad 100 prac w różnej technice, w różnej formie.

Pierwszy przegląd amatorski udowodnił, że nie najważniejsze są certyfikaty i dyplomy, aby poziom prac artystycznych był wysoki.
Na wystawie zaprezentowano między innymi prace członków Klubu Seniora „Młodzi Duchem" oraz uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej.
Był to wyjątkowy wieczór pełen serdeczności dla wszystkich artystów zgromadzonych w ostrowieckim BWA. Nie brakowało życzeń i gratulacji.
Artyści podkreślali, jak ważne jest dla nich, że taka wystawa została zorganizowana.
Jak zapowiadają organizatorzy już wkrótce ma powstać wydawnictwo prezentujące amatorską twórczość  artystów z Ostrowca i regionu. A tego typu wystawy wejdą na stałe do kalendarza imprez kulturalnych. Prezentowaną w galerii BWA wystawę będzie można oglądać do końca grudnia 2018 r.

 

lokalna.tv|twojeźródłoinformacji_

Zdjęcia (35)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zol
zol 28.11.2018, 23:14
super impreza, super relacja w tv, lokalna tv jest najlepsza, dziękujemy

Pozostałe