#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"

Rozmowa z Hubertem Januszewskim

  • 22.11.2018, 13:58 (aktualizacja 30.11.2018 15:34)
  • Lokalna.TV | Twoje Źródło Informacji
Rozmowa z H. Januszewskim
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:

Czy w Ostrowcu Świętokrzyskim mieszkańcy segregują odpady? Czy w ostatnich latach świadomość i wiedza ostrowczan w zakresie recyklingu wzrosła? Czy pomysł z zatrudnieniem presegregatorów spowoduje, że koszty będą niższe? Odpowiedź na te pytania pada w rozmowie redaktor naczelnej Lokalna.Tv z panem Hubertem Januszewskim, dyrektorem firmy REMONDIS, która odpowiada za wywóz odpadów na terenie gminy Ostrowiec Świętokrzyski.

 

 

lokalna.tv|twojeźródłoinformacji_

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
obcy
obcy 1.12.2018, 10:01
Miasto wybrało bardzo drogą firmę.
nc+
nc+ 1.12.2018, 09:01
Bo ludziom się nie chce segregować. Nawet nie chce im się wrzucać do śmietnika tylko obok. Powinny być duże kary finansowe i by się nauczyli, a jak podniosą opłatę to będzie odpowiedzialność zbiorowa i porządni ludzie zapłacą za innych. Więcej o tym mówcie. Pokazujcie jak to wygląda.

Pozostałe