ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Niepowodzenie siatkarek KSZO

  • 20.11.2018, 12:16 (aktualizacja 21.11.2018, 12:16)
  • Janusz Romanowski
Niepowodzenie siatkarek
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
W meczu kończącym IV serię pojedynków Ligi Siatkówki Kobiet zawodniczki KSZO Ostrowiec doznały porażki 1:3. Podopieczne trenera Frantiśka Boćkaya uległy we własnej hali zespołowi BKS Profit Credit Bielsko Biała 1:3.

W pierwszej odsłonie meczu  KSZO - BKS Profit Credit Bielsko Biała ostrowczanki zagrały dobrą siatkówkę i zwyciężyły rywalki do 18. W kolejnych odsłonach meczu były tylko tłem dla dobrze dysponowanych zawodniczek BKS-u.

Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Najlepszą zawodniczką meczu została zdobywczyni 18 pkt. Emilia Mucha.

Kolejne spotkania w lidze ostrowczanki zagrają na wyjeździe. Za tydzień w Łodzi z Budowlanymi i 4 dni później w Legionowie z Legionovią.  

A po IV kolejach w walce o punkty LSK KSZO plasuje się na IX miejscu mając na koncie 4 pkt.

Janusz Romanowski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe