Andrzej Bętkowski z rekomendacją na marszałka

  • 16.11.2018, 15:34 (aktualizacja 17.11.2018, 07:55)
  • Artur Sitarski
Andrzej Bętkowski z rekomendacją na marszałka
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Andrzej Bętkowski aktualny wicewojewoda świętokrzyski został zarekomendowany przez komitet polityczny PiS na marszałka województwa świętokrzyskiego.

Komitet polityczny PiS zatwierdził 15 listopada 2018 listy kandydatów na marszałków i członków zarządu pięciu województw. W województwie świętokrzyskim na stanowisko marszałka został zarekomendowany Andrzej Bętkowski pełniący aktualnie funkcję wicewojewody świętokrzyskiego.

Andrzej Bętkowski to doświadczony samorządowiec. W przeszłości zasiadał w sejmiku świętokrzyskim. Był także starostą powiatu skarżyskiego, radnym powiatowym a także posłem na Sejm VI i VII kadencji. Od 2015 roku jest wicewojewodą świętokrzyskim.

 

 

Polecamy materiał WP partnera Lokalna.TV:

 

Artur Sitarski

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
realnie
realnie 17.11.2018, 09:53
Po co przeprowadzać wybory powszechne konkretnych ludzi ??!! Przecież i tak w końcu wszystko zależy od widzimisię prezesa partii politycznej,zza biurka w Warszawie. Uczciwiej byłoby żeby na karcie do głosowania były wyłącznie nazwy partii politycznych.

Pozostałe