ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Wygrana siatkarek KSZO

  • 13.11.2018, 13:57 (aktualizacja 19.11.2018, 18:12)
  • Nina Dukielska
Wygrana siatkarek KSZO
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Komplet punktów dopisały do swojego konta w walce o mistrzostwo LSK zawodniczki KSZO Ostrowiec. Po porażce na inauguracje sezonu 2018/2019 z Developresem w Rzeszowie tym razem pomarańczowo czarne pokonały przed własną publicznością beniaminka ligi drużynę Leclerk Radomka Radom 3:1. Najlepszą zawodniczką meczu została wybrana zdobywczyni 22 pktr dla gospodyń Anna Miros.

Swego zadowolenia po meczu nie krył nowy szkoleniowiec zespołu ze Świętokrzyskiej Słowak Frantiśek Boćkay.

Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Z zespołem gości występowała w sobotnim meczu była zawodniczka KSZO Natalia Skrzypkowska, która tak samo jak wszystkie jej koleżanki tego występu nie mogła zaliczyć do udanych.

Sporo pretensji do wszystkich swoich podopiecznych miał także szkoleniowiec zespoły beniaminka z Radomia.

Kolejnym rywalem KSZO będzie już w środę 14 listopada drugi beniaminek tej klasy rozgrywkowej Energa MKS Kalisz.

A po zwycięskiej batalii z Radomką ostrowczanki awansowały na VII miejsce w tabeli mając na koncie 3 pkt. Swój zespół ponownie w hali przy Świętokrzyskiej kibice obejrzą w poniedziałek 19 listopada o godzinie 20.30 kiedy to podejmować będziemy drużynę  BKS Bielsko-Biała.

Nina Dukielska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe