CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

Sława medycyny z wykładem w "Chreptusie"

  • 8.11.2018, 12:17 (aktualizacja 30.11.2018 14:23)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Sława medycyny z wykładem w "Chreptusie"
Podziel się:
Oceń:
Uczniowie LO nr II im. Joachima Chreptowicza uczestniczyli w wykładzie, który przeprowadził dla nich hiszpański fizjoterapeuta prof. Santosa Sastre Fernandez.

Profesor Santos Sastre Fernandez w Ostrowcu Św. gości już po raz kolejny, a dokładnie od 9 lat przyjeżdża do naszego miasta w konkretnym celu, to wynik współpracy profesora z Centrum Rehabilitacji Mark-Med.

W tym roku do współpracy z profesorem przyłączyło się też LO nr II im. Joachima Chreptowicza. Uczniowie klas trzecich, którzy w przyszłości myślą o studiach medycznych mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w wykładzie, który specjalnie dla nich przygotował i wygłosił profesor.

Prof. Santosa Sastre Fernandez opracował nowatorską metodę FED, za pomocą której leczenie skolioz może prowadzić do niemal całkowitego zniwelowania tego schorzenia. Metoda ta stosowana jest w Centrum Rehabilitacji MARKMED w Ostrowcu Świętokrzyskim i cały czas jest doskonalona. 

Uczniowie Chreptowicza właśnie o skrzywieniach kręgosłupa usłyszeli podczas wykładu, jest to problem, który występuje ze stałą częstotliwością,  stały odsetek populacji się z nim zmaga, na każdej szerokości geograficznej. 

Karolina Kamińska-Nowak
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe