ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Krajowa Spółka Cukrowa oraz Kram nowymi sponsorami KSZO

  • 07.11.2018, 13:54 (aktualizacja 07.11.2018, 14:16)
  • Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook
Krajowa Spółka Cukrowa oraz Kram nowymi sponsorami KSZO http://kszosiatkowka.pl
Podziel się:
Oceń:
W sezonie 2018/2019, drużynę KSZO Ostrowiec wspierać będą dwie nowe firmy: Kram S.A. oraz doskonale znana nie tylko na siatkarskich salonach, Krajowa Spółka Cukrowa S. A.

Siatkarki KSZO Ostrowiec zyskają dwóch nowych sponsorów.

#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie

KRAM to rodzinna firma z kapitałem polskim, wspierająca różnego rodzaju inicjatywy związane z promocją sportu, kultury i nauki. Swoim patronatem oprócz KSZO Ostrowiec Świętokrzyski objęła między innymi: kobiecą drużynę piłki ręcznej EKS START ELBLĄG, zawody sportowe SUSZ TRIATHLON, turniej golfowy KRAM JUNIOR OPEN, otwierający drogę do kariery najmłodszym zawodnikom i KRAM GOLF CUP, z którego cały dochód przeznaczany jest na leczenie i rehabilitację podopiecznych Stowarzyszenia Pasłęk Pomagamy.
Będąc partnerem na boisku, trasie biegowej czy polu golfowym, przeżywając emocje związane ze zdrową rywalizacją i pomagając innym w odnoszeniu sukcesów, właściciele firmy Kram realizują osobiste pasje i przekonania.

W przypadku firmy Kram, zarząd KSZO prowadzi  dodatkowe rozmowy na temat wzmocnienia współpracy, łącznie z opcją sponsora tytularnego.

Krajowa Spółka Cukrowa S.A jest największym w Polsce i ósmym co do wielkości, producentem cukru w Europie. Działa jako jednolity ogólnopolski koncern, w którego skład wchodzi 7 oddziałów produkujących cukier. 

 

Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe