CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

Koziołek Matołek zaprasza na Mikołajki

  • 7.11.2018, 11:54 (aktualizacja 19.11.2018 10:05)
  • Nina Dukielska
Koziołek Matołek zaprasza na Mikołajki Fotografię pobrano: www.swietokrzyskie.pro
Podziel się:
Oceń:
Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego już po raz dwunasty organizuje „Marszałkowe Mikołajki”, które odbędą się 6 grudnia w Europejskim Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie. W zabawie weźmie udział ponad 200 dzieci – uczniów klas I-III szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego.

Konkurs - wspólne rozwiązywanie Mikołajkowej Krzyżówki skierowany jest do grup zorganizowanych: klas I – III szkół podstawowych z terenu województwa świętokrzyskiego. Zamieszczoną na stronie urzędu marszałkowskiego krzyżówkę pod adresem: https://www.swietokrzyskie.pro/rozwiaz-krzyzowke-i-wygraj-mikolajki-w-krainie-bajki/ należy wydrukować, rozwiązać i przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected] w dniu 15 listopada w godzinach 08.00-14.00. Koniecznie należy napisać ile osób liczy klasa, nazwiska nauczycieli-opiekunów, telefon kontaktowy, a także uzasadnienie, dlaczego klasa chce wziąć udział w Marszałkowych Mikołajkach. Pod uwagę brane będzie pełne rozwiązanie krzyżówki (nie tylko samo hasło).

O wyłonieniu uczestników mikołajkowej zabawy zadecyduje kolejność nadsyłania prawidłowych odpowiedzi. Kto pierwszy ten lepszy!  Zwycięskie klasy, zostaną nagrodzone zaproszeniem do udziału w „Marszałkowych Mikołajkach” – wspaniałej, pełnej niespodzianek zabawie organizowanej 6 grudnia od godziny 10.30 do 14.00 w Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie. Uczestnicy zwiedzą Europejskie Centrum Bajki, m.in. wystawę Bajkowy Świat, wezmą udział w edukacyjnych warsztatach wykonywania ozdób świątecznych i animacjach, obejrzą spektakl „Krawiec Niteczka”. Głównym punktem wydarzenia będzie Bal Mikołajkowy z udziałem Świętego Mikołaja z workiem pełnym prezentów i najbardziej znanych postaci z bajek. Nie zabraknie konkursów z nagrodami oraz poczęstunku dla uczestników mikołajkowej zabawy (dojazd do ECB uczestnicy mikołajek zapewniają sobie we własnym zakresie). 

Nina Dukielska

Zdjęcia (1)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe